PDF Drukuj

AKTUALIZACJA - 7-12-2013

 

W związku z faktem, iż większość awarii ma związek z brakiem zasilania, nasze służby techniczne czekają na usunięcie awarii zasilania na węzłach Trzebież i Gostyń i Przybiernów. Po przywróceniu zasilania - będziemy usuwali awarię na pozostałych stacjach, gdyż są one powiązane z ww węzłami.

 

Uwaga

Informujemy, że na terenie obsługiwanym przez spółkę występują liczne, nieplanowane przerwy w dostawie internetu związane głównie z brakiem zasilania.. Przyczyną awarii sieci jest występujący na naszym obszarze huraganowy wiatr, który w porywach osiąga prędkość do 135km/h, połączony z  opadami deszczu, śniegu i lokalnymi burzami.

Od wczoraj, na bieżąco prowadzone są prace naprawcze. Niestety, niesłabnący wiatr, a także występujące burze śnieżne powodują, że sytuacja cały czas się zmienia. Po usunięciu awarii w jednym miejscu, uszkodzeniu ulegają inne elementy sieci, co wydłuża czas przywracania łączy. Ponadto, przy tak silnym wietrze występują problemy z naprawą uszkodzeń i obsługą sprzętu.

W chwili obecnej brak łączy występuje w następujących miejscowościach:

- Trzebież, Gostyń, Niechorze, Karnice, Czarnogłowy, Zielonczyn, Żarnówko, Wrzosowo, Budzień, Rewal, Kamień Pomorski Os. Chopina, Kamień Pomorski Strzelecka, Wysockiego.

 

W miarę rozwoju sytuacji będziemy podawali kolejne komunikaty.

 

 

 

Poprawiony: sobota, 07 grudnia 2013 09:30
 
Infolinia kom. +48 509 970 494 email: doradca@ipartner.com.pl