Kim jesteśmy?


Internet Partner to regionalny dostawca usług telekomunikacyjnych. Jako dział zajmuje się działalnością w sektorze IT z głównym naciskiem na budowę i obsługę sieci dostępu do Internetu. Nasze działania prowadzimy głownie w północno-zachodniej części Polski. Obsługiwana przez nas infrastruktura pozwala świadczyć usługę dostępu do sieci Internet już w kilku powiatach województwa zachodniopomorskiego, a obszar ten stale się powiększa.

Od 1998 nieprzerwanie świadczymy nowoczesne i zintegrowane usługi telekomunikacyjne dla firm,instytucji oraz klientów indywidualnych. Nasze usługi doradcze obejmują typowy konsulting, pełną realizację inwestycji a także całkowite przejęcie odpowiedzialności za wydzielone obszary firmy (outsourcing).


Jacy jesteśmy?

Specjalizujemy się w systemach transmisji danych. Od 1998 roku do dzisiaj nasi specjaliści zestawili blisko 4 tyś różnego rodzaju systemów telekomunikacyjnych, dzięki którym moogą bezpiecznie i efektywnie prowadzić swoją codzienną działalność i realizować biznesowe cele.

Opieramy się na sprawdzonych metodologiach, które dzięki doświadczeniu nabytemu w czasie realizacji projektów sukcesywnie rozwijamy. Wypracowujemy wspólnie z klientem optymalne rozwiązania ukierunkowane na jego potrzeby, dobierając najefektywniejsze rozwiązania.

Internet Partner posiada obecnie 2 biura regionalne w województwie zachodniopomorskim i stale rozszerza obszar swojej działalności. Dążymy do podniesienia poziomu świadczonych usług a tym samym do coraz większego zadowolenia naszych klientów.

Firmę tworzą młodzi i ambitni ludzie, systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje. Naszym celem jest wdrażanie coraz to nowych usług dla zadowolenia naszych klientów. Nasze działy: sieci komputerowych, serwisowy oraz bieżącego monitoringu transmisji danych nieustannie czuwają nad prawidłowym działaniem i wysoką jakością oferowanych usług.
 
Infolinia kom. +48 509 970 494 email: doradca@ipartner.com.pl