PDF Drukuj
W ciągu ostatnich 3 miesięcy obserwujemy nasilająca plagę kradzieży kabla światłowodowego. 28-11-2010 takie zdarzenie miało swój 5 przypadek. Bez internetu pozostawało kilka tysięcy abonentów nie tylko naszej firmy. Staramy się znaleźć sposób na awaryjne zabezpieczenie transmisji, szczególnie w okolicach Woilina, lecz uboga infrastruktura telekomunikacyjna w tym rejonie bardzo mocno ogranicza możliwości alternatywnych przyłączy do ogólnopolskiej sieci szkieletowej. Bardzo przepraszamy naszych abonentów za problemy, które z tego tytułu doświadczają, robimy co w naszej mocy, aby problemowi zaradzić. Prawda jest jednak taka, że z techniką możemy sobie poradzić lecz na ludzi niestety nie mamy rozwiązania.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Poprawiony: poniedziałek, 29 listopada 2010 20:14
 
PDF Drukuj
Uprzejmie informujemy, iż w chwili obecnej doświadczamy spadku prędkości łącz internetowych w niektórych punktach sieci, po usunięciu przyczyny problemu, powiadomimy Państwa o tym fakcie na naszej stronie internetowej.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Poprawiony: poniedziałek, 29 listopada 2010 20:12
 
PDF Drukuj
     Szanowni Państwo,

     Pragniemy Państwa poinformować, iż w dniu 30.10.2009 nastąpiła zmiana właściciela infrastruktury telekomunikacyjnej w Dziwnowie. Na mocy umowy sprzedaży obsługę sieci telekomunikacyjnej w Dziwnowie od firmy ESPOL przejął AS CONSULTING operator sieci IPartner.
     Jako ISP świadczymy usługi telekomunikacyjne na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w branży, jesteśmy firmą rzetelną, która stale stara się podnosić jakość swoich usług przy równoczesnym obniżaniu kosztów, oraz wprowadzać nowe rozwiązania. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy prywatne, jednostki samorządowe czy placówki oświatowe między innymi w: Szczecinie, Gryfinie, Policach, Trzebieży, Stepnicy, Wolinie, Golczewie, Kamieniu Pomorskim.

     Przejmując sieć w Dziwnowie pragniemy zapewnić Państwu usługę dostępu do Internetu o najwyższym standardzie dlatego też wraz z przejęciem sieci rozpoczęliśmy jej modernizację oraz wprowadzamy nowy sposób autoryzacji Klientów. W najbliższym czasie odwiedzi Państwa nasz przedstawiciel z Regionalnego Biura Obsługi Klienta w Wolinie w celu dopełnienia formalności związanych ze zmianą operatora a także sprawdzenia stanu technicznego Państwa urządzeń. Przy okazji jego wizyty zachęcamy do zawarcia z nami nowej, korzystniejszej umowy.

     Zapewniamy dostęp do internetu bez limitów w ilości ściąganych i wysyłanych danych oraz bez ograniczeń (nie blokujemy żadnych portów). W przypadku łączy radiowych ze względu na ograniczone możliwości techniczne starszych urządzeń mogą występować spadki przepustowości łącza. W takim przypadku może być konieczna wymiana urządzeń dostępowych na nowe, prosimy zatem o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia zakresu i kosztów ewentualnych zmian.
     Informujemy również, iż zawieranie nowej umowy nie jest obowiązkowe. Jeśli chcą Państwo pozostać przy dotychczasowych warunkach zaproponowanych wcześniej przez firmę ESPOL proszę jedynie podpisać umowę cesji.

     Po podpisaniu nowej umowy bądź cesji dotychczasowej umowy z uwagi na zmianę operatora zmieni się również wystawca faktur za abonament oraz numer konta bankowego, na które należy dokonywać wpłat za abonament. Numer nowego konta to:
PBS POLICE 56 9395 0008 0000 8644 2000 0002. Każdy z naszych Klientów standardowo otrzymuje faktury drogą elektroniczną, wraz z nową umową otrzymają zatem Państwo pismo z niezbędnymi informacjami na ten temat i instrukcję korzystania z EBOK (Elektronicznego Biura Obsługi Klienta).

     Mamy nadzieję, iż będą Państwo zadowoleni z jakości świadczonych przez nas usług i nasza współpraca będzie układała się pomyślnie. W przypadku pytań lub problemów pomocą służyć będzie Państwu
Biuro Obsługi Klienta
Telefony kontaktowe: 91-4899149, 509970494; Fax: 91-4899150
E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


     Powyższe telefony czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Po godzinie 17.00-tej i w dni wolne zgłoszenia o awariach przyjmujemy wyłącznie w formie sms'ów na numer 509970494.
 
PDF Drukuj
Rozstrzygnięcie konkursu "Internet w Szkole"


Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie plastycznym „Internet w Szkole” organizowanym przez AS Consulting Sp. z o. o. operatora sieci IPartner dla uczniów wybranych szkół podstawowych.

W konkursie zostali wyłonieni następujący zwycięzcy:

I miejsce – Martyna Józefowicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Karnicach,
otrzymuje komputer oraz roczny bezpłatny dostęp do internetu w sieci IPartner

II miejsce – Weronika Zielińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim,
otrzymuje roczny bezpłatny dostęp do internetu w sieci IPartner

Wyróżnienia –
Julia Kleszcz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolinie
Adam Marcinkowski ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim
Michał Świątkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kołczewie
Magdalena Janusz z Publicznej Szkoły Podstawowej w Troszynie
Wiktoria Górniak ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim,

otrzymują gadżety reklamowe sieci IPartner

Szkoła, z której nadesłano najwięcej prac – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kamieniu Pomorskim, otrzymuje dwuletni bezpłatny dostęp do internetu w sieci IPartner

Wręczenie nagród nastąpi w indywidualnie ustalonych terminach na spotkaniach zorganizowanych w szkołach.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu pozytywnych wrażeń podczas surfowania w sieci oraz bezpiecznego korzystania z internetu.

I MiejsceII MiejsceWyróżnienia

Poprawiony: niedziela, 29 listopada 2009 14:30
 
PDF Drukuj
W Czwartek 24.09.2009 w godzinach 6:00 - 7:00 będą przeprowadzane prace modernizacyjne głównego węzła dosyłowego w Policach. Modernizacja dotyczy całego węzła, to spowoduje chwilowe przerwy w dostępnie do internetu we wszystkich miejscowościach, w których świadczymy usługi bezprzewodowego dostępu do internetu.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Poprawiony: środa, 23 września 2009 15:40
 
PDF Drukuj
Konkurs plastyczny "Internet w szkole"


AS Consulting Sp. z o. o. operator sieci IPartner ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów wybranych szkół podstawowych z powiatu kamieńskiego.

W związku z tym pragniemy zaprosić najmłodszych użytkowników internetu do stworzenia pracy plastycznej ilustrującej

"Jak internet pomaga mi w nauce i w szkole".

Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną. Nagrodami w konkursie są:

  • I miejsce - komputer oraz roczny bezpłatny dostęp do internetu w sieci IPartner
  • II miejsce - roczny bezpłatny dostęp do internetu w sieci IPartner
  • Wyróżnienia – gadżety reklamowe sieci IPartner.
  • Nagroda dla szkoły, z której nadejdzie najwięcej prac – bezpłatny dostęp do internetu w sieci IPartner przez okres 24 miesięcy.

Konkurs trwa od 17 września do 16 października 2009. Rozstrzygnięcie konkursu oraz ogłoszenie laureatów nastąpi 31 października 2009. Prace należy nadsyłać do Biura Obsługi Klienta IPartner na adres:

AS Consulting Sp. z o.o.
ul. Tyniecka 28A
71-019 Szczecin
 
PDF Drukuj
Regulamin konkursu plastycznego "Internet w szkole"

1.Organizatorem konkursu jest AS Consulting Sp. z o. o. z siedzibą w Trzeszczynie przy ul. Żymierskiego 1.

2.Konkurs ma charakter zamknięty i jest skierowany do uczniów klas od 1 do 3 wybranych szkół podstawowych z powiatu kamieńskiego. Lista szkół biorących udział w konkursie zostanie zamieszczona na stronie www.ipartner.net.pl.

3.Konkurs trwa od 17 września do 16 października 2009.

4.Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie własnoręcznej, nigdzie niepublikowanej wcześniej, pracy ilustrującej „Jak internet pomaga mi w nauce i w szkole”. Rysunki mogą być wykonane dowolną niecyfrową techniką.

5.Prace w formie papierowej z dopiskiem „Konkurs plastyczny” należy przesyłać do 16.10.2009 na adres Biura Obsługi Klienta IPartner: 71-019 Szczecin ul. Tyniecka 28A.

6.Prace powinny zawierać informacje dotyczące autora:
Imię i nazwisko
Wiek
Adres zamieszkania
Nazwa i adres szkoły oraz klasa
Telefon kontaktowy opiekuna

7.Dopuszczalne jest przesyłanie prac zbiorczo przez pracownika szkoły.

8.Oceny prac dokona powołane przez organizatora jury. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie laureatów nastąpi 31 października 2009.

9.Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
  • I miejsce – komputer + 12 miesięcy bezpłatnego dostępu do internetu w sieci IPartner

  • II miejsce – 12 miesięcy bezpłatnego dostępu do internetu w sieci IPartner

  • Wyróżnienia – gadżety reklamowe sieci IPartner

  • Nagroda dla szkoły – 24 miesiące bezpłatnego dostępu do internetu w sieci IPartner dla szkoły, z której nadejdzie najwięcej prac. Zwycięska szkoła zostanie wyłoniona na podstawie ilości nadesłanych prac w stosunku do ilości uczniów ogółem w szkole.

10.Nagrody i wyróżnienia zostaną przekazane po weryfikacji danych osobowych na podstawie dokumentu tożsamości opiekuna. Warunkiem korzystania z dostępu do internetu jest zawarcie umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na okres 12 miesięcy. Po zakończeniu okresu bezpłatnego dostępu umowa może być kontynuowana odpłatnie na warunkach aktualnego cennika AS Consulting Sp. z o. o.

11.Nagrodzone i wyróżnione prace przechodzą na własność organizatora wraz z prawem do ich bezpłatnego wykorzystania w materiałach reklamowych sieci IPartner.

12.Nagrodzone prace oraz podsumowanie konkursu zostanie zamieszczona na stronie internetowej www.ipartner.net.pl
 
PDF Drukuj
Miło nam zakomunikować, iż nasza firma została Partnerem klubu piłkarskiego POGOŃ SZCZECIN SA w sezonie 2009/2010 I ligii piłki nożnej. Już podczas pierwszego meczu ligowego z GKS KATOWICE na stadionie im. Floriana Krygiera w Szczecinie uruchomiony został bezprzewodowy system dostępu do internetu dla dziennikarzy jak i kibiców. Mamy nadzieję, iż dostęp do internetu będzie przydatnym narzędziem zarówno dla mediów jak i kibiców chcących podczas meczów kontrolować wyniki spotkań odbywających się na innych stadionach.
Poprawiony: czwartek, 13 sierpnia 2009 12:37
 
PDF Drukuj
Od lipca 2009 roku działa już stacja nadawcza w Sławoszewie, gmina Dobra. Mieszkańcy Sławoszewa maja możliwość skorzystania zarówno z opcji abonamentowych usługi jak i usług świadczonych na bazie hotspota. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Poprawiony: poniedziałek, 03 sierpnia 2009 09:28
 
PDF Drukuj
Miło nam zakomunikować, iż 29 lipca 2009 roku uruchomiony został punkt dostępowy w Trzęsaczu.  Stacja zlokalizowana jest na budynku Muzeum 15 Południk. Zasięg działania to obszar od zejścia na plaże przy ruinach kościoła aż do drogi głównej łaczącej Rewal z Pobierowem.
Poprawiony: poniedziałek, 03 sierpnia 2009 09:28
 
PDF Drukuj
W związku z planowanymi wyłączeniami prądu na terenie zakładu produkcji betonu, informujemy Państwa iż w dniach 27-29.07.2009 na terenie Przybiernowa wystąpią okresowe przerwy w dostępie do Internetu.
Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Poprawiony: poniedziałek, 27 lipca 2009 13:41
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3
Infolinia kom. +48 509 970 494 email: doradca@ipartner.com.pl