PDF Drukuj
Uprzejmie informujemy, iż w związku z wymianą urządzeń nadawczych na kominie ZCH Police, w czwartek 27.11.2008 mogą wystąpić kilkugodzinne przerwy w dostępnie do internetu w miejscowościach: Trzeszczyn, Leśno Górne, Trzebież, Dębostrów, Niekłończyca, Kopice, Piaski, Gąsierzyno.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Poprawiony: czwartek, 27 listopada 2008 13:50
 
PDF Drukuj
Uprzejmie informujemy, iż w związku z rozległą awarią urządzeń radiowych na głównym węźle w Gryfinie dostęp do internetu w Nowym Czarnowie i Siadle Dolnym zostanie przywrócony w piątek 28 listopada w godzinach popołudniowych. Za utrudnienia przepraszamy.
Poprawiony: czwartek, 27 listopada 2008 13:45
 
PDF Drukuj
Szanowni Państwo,

Informujemy, iż naprawiliśmy częściowo uszkodzenia spowodowane pracami remontowymi kominów ZCH Police. Wspomniane naprawy dotyczą połączeń z głównymi węzłami w Stepnicy oraz w Wolinie. Pozostałe uszkodzenia naprawiamy na bieżąco.

Biuro Obsługi Klienta
AS Consulting Sp. z o. o.
Poprawiony: wtorek, 18 listopada 2008 09:05
 
PDF Drukuj
W związku z trwającymi pracami remontowymi komina w ZCH Police, na którym zamontowane są nasze urządzenia nadawcze, doszło dzisiaj do kolejnego uszkodzenia anten. W związku z zaistniałą sytuacją, dostęp do internetu w miejscowości Żarnowo został mocno ograniczony. Prace usuwające awarię zostały już zaplanowane na Poniedziałek 17.11.2008. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Poprawiony: sobota, 15 listopada 2008 10:32
 
PDF Drukuj
Szanowni Państwo,

W związku z nasilającymi się zgłoszeniami o problemach ze stabilnością łącza internetowego uprzejmie informujemy, iż od ponad miesiąca trwają prace remontowe komina w ZCH Police, na którym zamontowane są nasze urządzenia nadawcze. W wyniku tych prac pojawiają się zakłócenia w pracy urządzeń radiowych, co może skutkować okresowymi wahaniami transferu łącza (spadkami prędkości). Nie mamy wpływu na przebieg prac remontowych a jest to operacja bardzo skomplikowana i mocno wpływa na stabilność sygnału, dokładamy jednakże wszelkich starań aby powyższe zdarzenia były jak najmniej dla Państwa uciążliwe. Zakończenie prac planowane jest na koniec 2008 roku, prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumiałość.

Biuro Obsługi Klienta AS Consulting Sp. z o. o.
Poprawiony: wtorek, 18 listopada 2008 09:02
 
PDF Drukuj
W piątek 7 listopada w godzinach 13:00 - 16:00 będą przeprowadzane prace konserwacyjno-remontowe głównego węzła w Stepnicy, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do internetu. Za utrudnienia przepraszamy.
Poprawiony: czwartek, 06 listopada 2008 15:04
 
PDF Drukuj
We wtorek 22 października w godz. popołudniowych między 12 a 15, będą przeprowadzane prace konserwacyjne węzła na ulicy Tynieckiej, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do internetu. Za utrudnienia przepraszamy.
Poprawiony: środa, 22 października 2008 09:01
 
PDF Drukuj
W związku z awarią jednego z urządzeń na głównym węźle dosyłowym, mogą wystąpić spadki prędkości u klientów końcowych. Usterka jest usuwana. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
 
PDF Drukuj
"Uprzejmie informujemy, iż w czwartek 18 września Regionalne Biuro Obsługi Klienta w Wolinie będzie nieczynne. Wszelkie zgłoszenia prosimy kierować do biura w Szczecinie. Za utrudnienia przepraszamy."
Poprawiony: środa, 17 września 2008 21:20
 
PDF Drukuj
We wtorek 9 września w godz. popołudniowych będą przeprowadzane prace konserwacyjne głównego węzła w Wolinie, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do internetu. Za utrudnienia przepraszamy.
 
PDF Drukuj
W poniedziałek 1 września będą przeprowadzane prace konserwacyjno-remontowe głównego węzła na kominie ZCH Police, w związku z czym mogą wystąpić przerwy w dostępie do internetu. Za utrudnienia przepraszamy.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3
Infolinia kom. +48 509 970 494 email: doradca@ipartner.com.pl